Jetonlu Atari Makinaları

 Satılık jetonlu atari makinesi

 

atari makinası, satılık atari makinaları, jetonlu atari makineleri, sıfır atari makinesi, atari makinası fiyatları, arcade üreticiden çok oyunlu

 

Geçmişten günümüze devam eden atari salonu oyunları makinası tek bir kabinde sizlere sunuyoruz. İsterseniz ticari amaçlı kullanabileceğiniz isterseniz de ev ve ofisleriniz de bulundurup eğlenebileceğiniz jetonlu atari makinaları. Çok oyunlu orjinal arcade jamma sistemli. Mağazamızı ziyaret ederek atari makinalarını görebilirsiniz. 

 

Kurulumu Firmamız Tarafından Gerçekleştirilen Retro Games Festivali

 

Klasik ateri makinaları almayı düşünüyorsanız bize mutlaka uğrayın.  

Jetonlu atari makinası başta olmak üzere bir çok oyun makinaları üretemini gerçekleştiren firmamızın atari makinaları fiyatları için irtibata geçiniz.

 

a (48)   a (49)   a (37)   a (73)

Popülariterlerini kaybetmiş  playstation oyunları yerine farklı alternatif oyun seçenekleriyle özlenen ateri salonu oyunları. 90’lı yıllarda popülariterliği artan, çocukların park yerine atari salonlarına koştuğu makineleri günümüzün teknolojisine uyarlayıp sizlere sunuyoruz. Günümüzde hızla ilerleyen teknolojiye rağmen eski atari makinalarının yerine ne playstation ne de bilgisayar oyunları alabildi.

 

   a (76)   jetonlu atari makinaları   a (50) 

level oyun makineleri (1)  level oyun makineleri (4)

Atari makinası evinizin bir köşesinde, ofisinizde, kafeleriniz de sohbet ederken hoşça vakit geçirebileceğiniz bir oyun makinasıdır. Çok sayıda oyun seçeneğiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Oyun makinaları üreticisi olarak bu atari makinalarını isterseniz jetonla, isterseniz de parayla çalıştırabilirsiniz.

 

 

Ev Konsolu Atari Makinası

 

Zaman Makinesini İcat Ettik