Langırt Masası Fiyatları

Satılık langırt masası, langırt masası fiyatları, langırt masaları, sıfır langırt masası, ikinci el langırt masası, parayla çalışan langırt masaları, taraftar marşlı langırt makinası, langırt masası üretimi,

Satılık Langırt Masası :

Langırt masası. Müşterilerinizin hoşça vakit geçirmelerini sağlayabileceğiniz langırt masaları. Jeton ve parayla çalışabilen isterseniz de free olarak oynatabileceğiniz langırt makineleri. Dershane ve üniversite kantinlerine, playstation ve internet cafelere, eğlence mekanlarına, parklara organizasyon firmalarına. İşletmeleriniz de kar amaçlı kullanabileceğiniz, ev ve ofisinizde ise stres atıp keyifli vakit geçirebilirsiniz masa futbolu makineleri.

level oyun makineleri (5)  www.atarimakinalari (10)_1280x720

Işıklı langırt makinaları ile akşam saatlerinde gözünüzü rahatsız etmeyecek bir şekilde oynayabilirsiniz. led ışıklar çerçevelerin alt kısmına yerleştirilmiştir oyuncuların gözlerini almaması için. Langırt masası modellerimiz arasın da ev ve ofislerinizde oynayabileceğiniz birebir profesyonel ölçüler de olan modellerimiz de mevcuttur. Ticari langırt masaları çift para kanallı ve tek para kanallı olarak satışa sunulur.

 

Langırt masası  

Jetonlu oyun sektörünün hızla yükselmesin de büyük rol alan langırt makinalarını Türkiye’nin her yerinde gönderebiliyoruz. Langırt makineleri 18 mm kollarla güçlendirilmiştir. İster kiraya koyun isterseniz de alıp işletmeleriniz de farklılık yaratın. Langırt fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerine Kargoya Verilir.

         

 www.atarimakinalari (37)  www.atarimakinalari (4)   

www.atarimakinalari (1)  www.atarimakinalari (10) 

  www.atarimakinalari (8)  www.atarimakinalari (6)  www.atarimakinalari (2)   www.atarimakinalari (3)

    

Satış sonrası yedek parça ve yan ürünleri 7/24  bizi arayarak temin edebilirsiniz.