Satılık Jetonlu Atari Oyun Makinaları

 Satılık kollu jetonlu atari oyun makinesi, retro arcade makinası fiyatları,

 

satılık çok oyunlu atari oyun makinası, kollu nostaljik satılık atari makinaları, retro jetonlu atari makineleri, street fighter, sıfır atari makinesi, atari makinası fiyatları, arcade üreticiden çok oyunlu

 

Sizi stresten ve günün yorgunluğundan uzaklaştıracak bir teklifimiz var…

90’lı yıllarda oynamaya doyamadığımız, başından kalkmak istemediğimiz, arkadaşlarımızla kıran kırana rekabet ettiğimiz 520 adet oyunu tek bir makinede topladık! Her şeyi siz doya doya aduket çekin diye yaptık. Çok da güzel oldu. İster girişimci ruhunuzu harekete geçirip ticari olarak kullanın, eğlenerek para kazanmanın tadına varın, ister evinizde misafirlerinizle çay öncesi bir köşede mücadele edin, isterseniz de işyerinizde çalışma arkadaşlarınızla bütçe sonrası stres atın.

Plug&Play özelliği ve güvenilirliği ile yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz oyun makinelerimizi hayal gücünüze göre giydiriyoruz. İsteyin yapalım! En sevdiğiniz kahramanları, film yıldızlarını, firmanızın logosunu tek tıkla hayata geçirelim. Sağlamlığı ve tasarımı ile rakiplerine perfect çeken oyun makinelerimiz fiyat&kalite oranı ile de her zaman bir level önde.

 

Kurulumu Firmamız Tarafından Gerçekleştirilen Retro Games Festivali

 

Geçmişten günümüze devam eden atari salonu oyunları makinası tek bir kabinde sizlere sunuyoruz. İsterseniz ticari amaçlı kullanabileceğiniz isterseniz de ev ve ofisleriniz de bulundurup eğlenebileceğiniz jetonlu atari makinaları. Çok oyunlu orjinal arcade jamma sistemli. Mağazamızı ziyaret ederek atari makinalarını görebilirsiniz.

Klasik ateri makinaları almayı düşünüyorsanız bize mutlaka uğrayın.  

Jetonlu atari makinası başta olmak üzere bir çok oyun makinaları üretemini gerçekleştiren firmamızın atari makinaları fiyatları için irtibata geçiniz.

 

Teknik Özellikler :

·         61cm ve 82 cm LCD ekran seçeneği

·         18 mm mat siyah mdf kasa, tekerlekli kolay taşınır kasa, sabit ön ayaklar

·         Kolay müdahale edilebilen açılır kol ve tuş takımı modülü

·         Para&Jeton sayacı

·         12 V ile çalışan elektrik tasarruflu sistem

·         CNC kesim ve tamamen PVC kaplama

·         Kişiselleştirilebilir canlı lamine dış kaplama

·         2 yıl parça ve servis garantisi

·         Sac para kasası, metal kilit

·         64cm En – 73cm Derinlik – 174cm Boy ölçüleriyle az yer kaplar

 

a (48)   a (49)   a (37)   a (73)

Popülariterlerini kaybetmiş  playstation oyunları yerine farklı alternatif oyun seçenekleriyle özlenen ateri salonu oyunları. 90’lı yıllarda popülariterliği artan, çocukların park yerine atari salonlarına koştuğu makineleri günümüzün teknolojisine uyarlayıp sizlere sunuyoruz. Günümüzde hızla ilerleyen teknolojiye rağmen eski atari makinalarının yerine ne playstation ne de bilgisayar oyunları alabildi.

 

   a (76)   jetonlu atari makinaları   a (50) 

level oyun makineleri (1)  level oyun makineleri (4)

Atari makinası evinizin bir köşesinde, ofisinizde, kafeleriniz de sohbet ederken hoşça vakit geçirebileceğiniz bir oyun makinasıdır. Çok sayıda oyun seçeneğiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Oyun makinaları üreticisi olarak bu atari makinalarını isterseniz jetonla, isterseniz de parayla çalıştırabilirsiniz.

 

 

Ev Konsolu Atari Makinası

 

Zaman Makinesini İcat Ettik